Abrasiv Naylon Çanak Fırça

Abrasiv Naylon Çanak Fırça

Abrasiv Naylon Çanak Fırça

Abrasiv Naylon Çanak Fırçalar

Şark Fırça Sanayi Geniş ürün yelpazesi Uygulama danışmanlığı Planlama hizmeti Tüm sanayi sektörleri için müşteriye özel fırçalar üretmektedir.

Açıklama

Abrasiv Naylon Çanak Fırçalar

Abrasiv-Naylon-Canak-Firca

Abrasiv-Naylon-Canak-Firca-Sark-Firca

 

Abrasiv malzeme Ny 6.6 ve Ny 6.12 malzemelerinin içine silicon karbid yani zımpara tozu karıştırılmasıyla elde edilmiş üstün nitelikli bir fırça malzemesidir.

Elle finiş operasyonları elimine etmek için üretim hatlarına fırçalama hücreleri entegre edilebilir. Fırçalar CNC işleme merkezlerinin takım tutucularına eklenerek otomatik çapak alma yapılabilir. Robotlar fırça kullanarak sabit parçalarla işlem yapabilir, ya da fikstürlü parka işlemlerinde sabit motor tarzı kullanılabilirler.

Abrazif filamentler dayanıklı ve esnek tellerden oluşur. Bunlar içlerine Silikon Karbid, Alüminyum Oksit ve hatta Elmas (diamond) sert abrazif partikülleri emdirilmiş filamentlerdir. Konvansiyonel tel fırçalar ile karşılaştırıldığında, Novofil filamentler birçok değişik uygulamada kullanılabildiği gibi, ömür açısından da çok daha uzun ömürlüdür.

Endüstriyel fırçaların bir üreticisi olarak uygulamaları malzeme ile eşleştirme tecrübemiz büyüktür. Eğer ihtiyacınız olan bir fırça ise, bizimle temasa geçin. Sizlere yardım edebiliriz!

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Abrasiv Naylon Çanak Fırça” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Abrasiv Naylon Çanak Fırça

Bu ürünü sepete eklediniz: